Tandemový seskok padákem

Nacházíte se: Zážitky » Adrenalinové » Tandemový seskok padákem

Hledáte skutečný adrenalinový zážitek, při kterém tuhne krev v žilách? Co takhle vyzkoušet profesionální Tandemový seskok padákem z výšky 4000 metrů? Zažijte nepopsatelný pocit volného pádu při seskoku z letadla.

Jste fanouškem akčních filmů? Pak tento zážitek rozhodně musíte vyzkoušet! Když to přeci zvládl James Bond a mnozí další, Vy musíte taky. Poznejte pravé kouzlo stoupajícího adrenalinu během letu speciálním letadlem, mrazení a husí kůži před výskokem, volný pád s pocitem plným svobody, nedočkavost před samotným otevřením padáku a závěrečné měkké přistání na pevné zemi.

Tandemový seskok padákem je nezapomenutelný zážitek pro všechny odvážné muže a ženy, kteří chtějí doslova překonat hranice svého strachu.

Průběh zážitku:

Na začátku Vám dá tandempilot krátkou instruktáž o všem důležitém, obléknete si speciální kombinézu, nastoupíte do letadla a už stoupáte do výšky potřebné k seskoku. Během stoupání letadla si Vás k sobě tandempilot připoutá bezpečnostním postrojem a poté s Vámi z výšky 4000 metrů vyskočí. V této chvíli jste již zcela opustili letoun L-410 Turbolet a teď přibližně 50 sekund padáte volným pádem rychlostí asi 200 km/h. Ve výšce 1500 metrů nad zemí Váš instruktor otevře padák a následovně 4 až 6 minut prolétáváte vzduchem pomocí padáku. Zde si můžete jeho ovládání také sami vyzkoušet. Pár minut před přistáním pak instruktor převezme řízení a zajistí Vám tak zcela hladké přistání zpátky na zem.

Tandemový seskok padákem obsahuje:
-         přípravu a krátkou instruktáž
-         tandemový seskok padákem pro jednu osobu
-         volný pád ze 4000 metrů
-         certifikát o absolvování seskoku

Doba trvání: 1, 5 až 2 hodiny
Možnost uskutečnění: Doba od března do listopadu.

Lokality: - Čechy ? Příbram, Kolín, Most
- Morava ? Prostějov, Kunovice

Poznámky: Seskok mohou absolvovat lidé, kteří netrpí žádnou závažnější nemocí. Minimální věk účastníka je 10 let. Nezletilé děti musí mít s sebou souhlas rodičů, osoby starší 65 let by se o seskoku měli pro jistotu poradit se svým lékařem. Pokud budete skákat v Příbrami, dostanete zdarma tričko s tandemovým motivem.

Oděv: Na tandemový seskok dostanete speciální kombinézu a ochranné brýle, které můžete nasadit přes brýle dioptrické. Jediné co s sebou musíte mít je tedy sportovní obuv.

Tandemový seskok padákem 1
Tandemový seskok padákem 2
Tandemový seskok padákem 3
Tandemový seskok padákem 4
Typ víkendu:
Adrenalinové
Lokalita:
Celá ČR
Délka pobytu:
2 hodiny
2h dny
Počet osob:
1
Prodejce:
Esennce.cz
Cena s DPH:
3996 Kč

Další víkendové pobyty z kategorie Adrenalinové

Podzemní dobrodružství

Podzemní dobrodružství
Počet osob: 1
Typ víkendu: Adrenalinové
Lokalita: Jihomoravský kraj
Cena od: 1872 Kč

Střelba - exclusive program

Střelba - exclusive program
Počet osob: 1
Typ víkendu: Adrenalinové
Lokalita: Středočeský kraj
Cena od: 3720 Kč
Našli jste u tohoto víkendu nějakou nesrovnalost? Pomožte prosím udržovat kvalitu a nahlašte ji!