Královská relaxace

Nacházíte se: Zážitky » Relaxace » Královská relaxace

Toužíte po kvalitním odpočinku? Udělejte si tedy trochu času a nechte se myšlenkami přenést do slunného Thajska, kde se Vaše tělo naplní záchvěvem exotiky a romantických vůní. Královská masáž je procedura, během které se budete cítit jako opravdový panovník a zažijete relaxaci nejen těla, ale také duše.

Vybrat si můžete ze čtyř nejlepších a nejoblíbenějších relaxačních masáží a na závěr Vás čeká také šálek bylinkového čaje. Nechte se hýčkat!

Královská masáž obsahuje:
- vybranou masáž celého těla
- péči zkušené odbornice
- šálek čaje po masáži

Doba trvání: 2 hodiny
Lokalita: Praha

Masáž si můžete vybrat z následující nabídky:

Bylinná antistresová masáž: Jedná se o starodávnou bylinnou masáž, ke které se používají plátěné sáčky naplněné směsí bylinných rostlin a trav s aromatickými látkami. Masáž je rozdělená na dvě různé etapy. V té první se na tělo přiloží horké bylinné balíčky, které odstraní napětí a bolest. V té druhé části pak následuje masáž aromaterapeutickými oleji s extrakty z jasmínu, santalového dřeva a limety. Výsledkem masáže je tedy uvolnění těla a pozitivní mysl.

Aroma masáž: Revitalizační masáž pomocí aromatických olejů s výtažky z levandule, růžového dřeva, eukalyptu a máty. Aromaterapie je zaměřena na uklidnění a dosažení stavu harmonie těla i duše. Aromaterapeutická olejová masáž byla velmi oblíbená už na čínském a japonském dvoře.

Masáž lávovými kameny: Starodávná, mytická čínská masáž, která používá 53 hladkých lávových kamenů vyvržených horou přímo z dračí sluje. Kameny se nahřejí ve vodní lázni a poté se ještě horké pokládají na lidské tělo. Současně budete masírováni vonným olejem. Poznejte teplo procházející hluboko v těle a získejte sílu a energii draka.

Masáž obličeje: Chiropraktická masáž obličeje a vlasové části hlavy. Uvolňuje svalové napětí a odstraňuje bolesti krční páteře. Jedná se o jednu z nejúčinnějších antistresových terapií, která je oblíbené v celé Asii díky svým relaxačním účinkům.

Královská relaxace 1
Královská relaxace 2
Královská relaxace 3
Královská relaxace 4
Typ víkendu:
Relaxace
Lokalita:
Praha
Délka pobytu:
2 hodiny
2h dny
Počet osob:
1
Prodejce:
Esennce.cz
Cena s DPH:
2484 Kč

Další víkendové pobyty z kategorie Relaxace

Drbání

Drbání
Počet osob: 1
Typ víkendu: Relaxace
Lokalita: Praha
Cena od: 732 Kč

Ajurvédská masáž

Ajurvédská masáž
Počet osob: 1
Typ víkendu: Relaxace
Lokalita: Praha
Cena od: 1644 Kč
Našli jste u tohoto víkendu nějakou nesrovnalost? Pomožte prosím udržovat kvalitu a nahlašte ji!